NAJPIĘKNIEJSZE DEKORACJE

Każda Para Młoda spełni u Nas swoje marzenia, znajdzie swój niepowtarzalny klimat

Kontakt z Nami

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

Składanie zamówienia

1. Zamówienia przyjmujemy telefonicznie bądź mailowo codziennie 7 dni w tygodniu (niedziele i swięta bez dodatkowych opłat).

2. Zamówienie na nasze usługi prosimy składać 2 miesiące lub najpóźniej na tydzień wcześniej przed interesującym Was terminem realizacji. W celu omówienia szczegółów możecie skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście.

Realizacja zamówienia

1. Na pierwszą rozmowę dojeżdżamy do Was bezpłatnie we wskazane przez Was miejsce – może to być kościół,sala,miejsce zamieszkania.

2. Po omówieniu szczegółów wykonujemy kosztorys zamówienia ,następnie strony podpisują umowę, która określa przedmiot umowy i termin realizacji zamówienia.

3. Po złożeniu zamówienia należy dokonać płatności w wysokości 30 – 50% całkowitego kosztu zamówienia . Pozostałe należności należy uregulować zawsze przy odbiorze zamówienia.

4. Zadatek jest obustronną gwarancją solidnie i terminowo wykonanej usługi i nie podlega zwrotowi w przypadku nieuzasadnionej rezygnacji Klienta.

5. Udzielamy atrakcyjnych rabatów dla skorzystania z pełnej dekoracji ślubnej.

6. Na Wasze życzenie umieszczamy zdjęcia w folderze „Nasze Pary Młode-GALERIA PAR MŁODYCH”

7. Wstępny kosztorys przy większym zamówieniu wykonujemy gratis.

8. Koszt transportu jest ustalany indywidualnie w zależności od całkowitego kosztu realizacji zamówienia oraz od miejsca dowozu dekoracji.

Aby ułatwić ewentualną współpracę, pozwoliliśmy sobie przygotować kwestionariusz, w którym znajdą się Państwa oczekiwania oraz sugestie dotyczące dnia Ślubu i Wesela. Po przesłaniu do nas wypełnionej ankiety w ciągu trzech dni skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu spotkania, na którym przedstawimy wstępne propozycje. Im więcej szczegółów zostanie umieszczonych w naszym kwestionariuszu, tym bardziej szczegółową ofertę będziemy mogli przedstawić. Wybierz odpowiedni format pliku KWESTIONARIUSZA:Wybierz format pliku Kwestionariusza (REZERWACJA TERMINU):

Jeszcze tutaj Nasza Oferta
Jeszcze tutaj Nasza Oferta

error: ups