NAJPIĘKNIEJSZE DEKORACJE

Każda Para Młoda spełni u Nas swoje marzenia, znajdzie swój niepowtarzalny klimat

Kontakt z Nami

PAŃSTWA PYTANIA

Kiedy należy dokonać rezerwacji na wykonanie usługi?

Jeśli oczekujecie Państwo spokojnej i pewnej współpracy, rezerwacji powinniście dokonywać jak najwcześniej. Ze względu na posiadane przez naszą firmę nietypowe stelaże, konstrukcje,lampiony – latarnie, drzewka kryształowe do dekoracji cieszące się dużą popularnością obowiązuje zasada pierwszego klienta.

W jaki sposób dokonujemy rezerwacji na wykonanie usługi?

Pełna rezerwacja wiąże się z wpłatą zadatku w wysokości 30% -50% wartości ustalonego budżetu. Nie znamy się na kwiatach i nie wiemy, jakie kwiaty można zastosować w kompozycjach. Na spotkaniu omawiamy koncepcję dekoracji, gatunki i kolory kwiatów użytych do kompozycji. Wykształcenie florystyczne i liczne katalogi florystyczne umożliwiają nam w pełni profesjonalne podejście do tematu kwiatów i dekoracji .

Czy płacimy za konsultację?

Konsultacja jest bezpłatna.

Od czego zależy koszt dekoracji?

Koszt uzależniony jest: – od pory roku (dostępności kwiatów, co za tym idzie również cen) – ilości kwiatów, – gatunku kwiatów (kwiaty egzotyczne są droższe) – ilości i jakości użytych materiałów, – wykorzystanych elementów dekoracyjnych tj. świeczników, lampionów, świec – ilości Gości ( wypożyczenie pokrowców, szarf, kokard, rozstawienia kompozycji pomiędzy Gośćmi)

Mieszkamy za granicą do ślubu nie będzie nas w Polsce, czy istnieje możliwość podjęcia rozmów i współpracy?

Wszystkich ustaleń możemy dokonać poprzez e-mail lub telefonicznie.

Czy przygotowujecie dekoracje na ślub i wesele z użyciem sztucznych kwiatów i balonów?

Dekoracje na ślub i wesele przygotowujemy tylko i wyłącznie z kwiatów żywych. Kwiatów sztucznych w doskonałym gatunku możemy użyć do stworzenia dekoracji w holach, recepcjach, przejściach komunikacyjnych czy salach konferencyjnych, czyli w miejscach gdzie kwiatom żywym trudno stworzyć warunki niezbyt odbiegające do ich środowiska naturalnego a cena rozkłada się na długi czas użytkowania. Nie wykonujemy dekoracji ślubnych z kwiatów sztucznych i balonów.

Czy przy tworzeniu wiązanki ślubnej możemy sami wybrać interesujący nas wzór z katalogu lub pokazać zdjęcie wiązanki, która mi się podoba?

Oczywiście, że możecie Państwo wybrać konkretny model wiązanki. Natomiast my służymy radą i pomocą w skomponowaniu jej ostatecznego kształtu.

error: ups