NAJPIĘKNIEJSZE DEKORACJE

Każda Para Młoda spełni u Nas swoje marzenia, znajdzie swój niepowtarzalny klimat

Kontakt z Nami

O nas

Drodzy Państwo Młodzi!

Aby oprawa kwiatowa rzeczywiście była ziszczeniem Państwa marzeń ,zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Oferujemy szeroki wachlarz usług dekoratorskich z zakresu florystyki ślubnej. Służymy w tej dziedzinie najbardziej fachowym doradztwem.

Jesteśmy przekonani, iż bez stylowej oprawy florystycznej trudno wyobrazić sobie prawdziwą ceremonię ślubną.

Kwiaty to jeden z najważniejszych elementów wpływających na wykreowanie niepowtarzalnej atmosfery jednego z najbardziej znaczących dni w życiu.

Mamy zaszczyt zaproponować Państwu oryginalne, bajecznie kolorowe i bogate pod względem różnorodności użytego materiału roślinnego ,innym razem ascetyczne ,oszczędne w kwiaty, formy czy kolory…

********************************

· Bukiety ślubne · Bukiety dla druhen · Bukiety , kosze kwiatów dla rodziców · Dekoracje pojazdów · Dekoracje kościołów i sal weselnych Dekoracje apartamentu Młodej Pary, · Biżuteria kwiatowa – przypinki, korsarze, naszyjniki Winietki, dekoracje kieliszków na I Toast Dodatkowo posiadamy w swojej ofercie : białe pokrowce na krzesła ,pokrowce na klęcznik,stojaki z metaloplastyki na kompozycje kwiatowe ,bramy kwiatowe oraz białe chodniki do kościoła. Oferujemy również wianuszki komunijne , dekoracje związane z komunią św.

*******************************

Niezależnie od budżetu , którym dysponuje Para Młoda , My poprzez dobór odpowiednich kwiatów i kompozycji podkreślimy rangę Państwa ceremonii ślubnej.

Służymy Państwu szerokim wyborem propozycji, poprzez zdjęcia wcześniej sporządzonych kompozycji i dekoracji przygotowanych na potrzeby dotychczasowych klientów.

Każda Para Młoda spełni u Nas swoje Marzenie , znajdzie swój niepowtarzalny klimat.

Wszystkie powierzone Nam zlecenia inspirują Nas do twórczej i efektywnej pracy, aby każdy ślub był jak z bajki , zwłaszcza Państwa! Serdecznie zapraszamy !

error: ups