NAJPIĘKNIEJSZE DEKORACJE

Każda Para Młoda spełni u Nas swoje marzenia, znajdzie swój niepowtarzalny klimat

Kontakt z Nami

WYSYŁKA KWIATÓW

Spraw radość w sercach Twoich bliskich, zamów kwiaty w nowo otwartym sklepie Finezja kwiatowa kwiaciarnia internetowa Częstochowa

Aby sprostać Państwa wymaganiom stworzyliśmy dział, dzięki któremu można zamówić u Nas wyjątkowe i niepowtarzalne bukiety, kompozycje na każdą okazję już przez internet.

Zamawiają Państwo daną kompozycje na dzień wcześniej przed planowaną uroczystością my dostarczamy kwiaty pod podany adres o wyznaczonej godzinie. Istnieje możliwość dołączenia bileciku lub słodkości.

Zapraszamy do skorzystania !

Finezja-pracownia florystyczna

Oferta ważna na terenie Częstochowy i okolic Szybka realizacja, potwierdzenie dostawy, zdjęcia przesyłek, zamówienia telefoniczne 606 517 712 lub przez kwiaciarnię internetową

Oferujemy zniżki dla stałych klientów, bileciki z dedykacją, niepowtarzalne kompozycje i dekoracje, możliwość płatności online lub PayPal.

W ofercie znajdą Państwo kwiaty na Dzień Matki, kwiaty na Dzień Ojca, kwiaty na Dzień Babci, kwiaty na Walentynki, kwiaty na dzień kobiet W trosce o satysfakcję klienta nasza kwiaciarnia wysyłkowa tworzy kompozycje jedynie z najświeższych oraz najlepszych gatunkowo kwiatów .

Skorzystaj z usług jaką oferuje nasza florystyczna poczta. Kwiatowa przesyłka z dostawą nawet w 3h!

Finezja kwiaciarnia internetowa

error: ups