NAJPIĘKNIEJSZE DEKORACJE

Każda Para Młoda spełni u Nas swoje marzenia, znajdzie swój niepowtarzalny klimat

Kontakt z Nami

"Miłość

to

pomieszanie podziwu, szacunku i namiętności. Jeśli żywe jest choć jedno z tych uczuć, to nie ma o co robić szumu. Jeśli dwa, to nie jest to mistrzostwo świata, ale blisko. Jeśli wszystkie trzy, to śmierć jest już niepotrzebna – trafiłaś do nieba za życia."

– William Wharton

 

MIŁO, ŻE NAS ODWIEDZIŁEŚ

 

Strona Finezja-pracownia florystyczna – to miejsce, dzięki któremu możecie Państwo  spełnić marzenia o najpiękniejszej uroczystości ślubnej.

Jesteśmy doświadczoną firmą działającą w Częstochowie i jej okolicach. Specjalizujemy się w  dekoracjach kościołów na uroczystość ślubną i komunijną, sal weselnych i restauracji oraz w  dekoracjach uroczystości rodzinnych i okolicznościowych.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego portfolio oraz do zapoznania się z naszą ofertą. Staramy się wzbogacać na bieżąco w nowe elementy dekoracyjne, podążamy zawsze za najnowszymi trendami.

Finezja-pracownia florystyczna nie jest  stacjonarną kwiaciarnią, dzięki temu oferujemy zawsze świeże kwiaty. Gwarantują je nam nasi dostawcy i dystrybutorzy, ponadto jesteśmy wstanie sprowadzić  każde gatunki kwiatów, które Państwo zamówią.

Z nami każdy ślub będzie jak z bajki  !!!

 

Spotkasz nas tutaj

error: ups